Конкурси та олімпіади 2020/2021

Project Competition 2021

Учні та учениці 6-В, 7-А, 7-Б, 8-В класів у березні 2021 року взяли активну участь (41 учасник) у міжнародному мовному писемному конкурсі «Project Competition 2021». Отримані від представництва Oxford University Press сертифікати учасників потішили дітей та їхню вчительку англійської мови Олену Геннадіївну Ноздрачову. У травні буде визначено переможців. Віримо в успіх!!!


Міська онлайн-конференція Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

Учні школи в жовтні 2020 року активно долучилися до участі у міській онлайн-конференції Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Роботи юних краєзнавців були відзначені, а їх автори нагороджені:

 – Вітвіцька Катерина, Кобевка Анна, 11-Б клас (вчителька Мельник В.В.) – дипломами управління освіти Чернівецької міської ради всекції «Географія рідного краю» як переможці.

         – Бойчук Тетяна, 11-А клас (вчителька Труфин Н.М), Козій Інна, 9-Б клас (вчителька Козій С.М.), Якимчук Роман, 11-Б клас (вчителька Павлюк Л.М.), Пухальська Христина, 11-Б клас (вчителька Сірман Л.М.) – дипломами Лауреатів конференції.


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ МАРАФОН З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

     З метою розвитку в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови у 2021 році Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та Міжнародний благодійний фонд «Ліга українських меценатів» проводили Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика.

  Марафон проводився в дистанційному форматі з 26 лютого до 21 березня 2021 року в чотири етапи.

     Учні 5-11 класів нашої школи взяли активну участь у ньому, а найстійкіші, які не зійшли з дистанції,  отримали свої іменні відзнаки.


Учень 2-А класу Курніцький Данило подав свою роботу  та став учасником обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Намалюй свою МРІЮ» серед дітей і молоді з нагоди 75-ї річниці від дня утворення Конструкторського бюро імені Антонова.


Вітаємо ученицю 2-А класу Гуменну Ангеліну, яка взяла участь та була відзначена дипломом управління освіти Чернівецької міської ради за участь у міському етапі обласного фестивалю-конкурсу «Рідна пісня».


Відбулася міська онлайн-виставка «Наш пошук і творчість тобі – Україно!». Тішимося перемогою учнів школи Стефішина Іллі, який нагороджений Дипломом ІІ ступеню в номінації «Науково-технічна творчість та дизайн – художнє випалювання» та Чайку Андрія, який нагороджений Дипломом ІІІ ступеню в номінації «Науково-технічна творчість – історичні моделі».


Учні школи направили свої роботи для участі у виставці-конкурсі «Галерея мистецтв»


Участь в заочному Всеукраїнському конкурсі звітів про роботу роїв гри «Сокіл» («Джура»)


Відкрита міська освітньо-наукова конференція учнівської молоді «Всесвіт-2021»

У лютому 2021 року відбувся ІІ етап ХІІ Відкритої міської освітньо-наукової конференції учнівської молоді «Всесвіт-2021», присвяченої 70-й річниці з Дня народження першого космонавта України Леоніда Каденюка та 60-й річниці польоту в космос першого космонавта планети Земля Юрія Гагаріна.

          Учениці 11 класу школи Інна Паламарюк та Наталія Костащук (керівник –  учитель фізики та астрономії Віктор Романович Бурачек) успішно виступили на конференції, отримали дипломи ІІІ ступеня за перемогу.