Із 3-го квітня у заклади загальної середньої освіти Чернівецької міської територіальної громади розпочнеться прийом заяв та документів для зарахування дітей до 1-х класів та завершиться 31-го травня.

Подання заяв і документів відбуватиметься через портал «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» https://school.isuo.org/ або електронну адресу закладу освіти.

Відтак заклад повинен буде повідомити батьків електронною поштою про результати реєстрації та про необхідність подати особисто в заклад відповідні документи до 31 травня. У разі, якщо батьки не мають можливості зареєструватися, подати заяву та документи онлайн, то заклад має визначити для них дні та години прийому.

Звертаємо увагу, що ЗЗСО при прийомі заяви не повинні вимагати присутності дітей, а також надання відомостей про місце роботи, посади батьків або осіб, що їх замінюють.

Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв перевищує загальну кількість місць у 1-х класах, то першочергово зараховуватимуть дітей, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтвержено; дітей, які є братами/сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи є дітьми працівників цього закладу освіти.

Діти з особливими освітніми потребами, які проживають на території обслуговування комунального закладу освіти, мають право на першочергове зарахування до нього у порядку, визначеному законодавством.

Із 15-го червня будуть прийматися заяви тільки за наявності вільних місць у закладі.