📚 Продовжується набір до 1 класу! 🎒

Шановні батьки та майбутні першокласники!

Запрошуємо вас приєднатися до нашої шкільної родини в новому навчальному році! Наша школа – це місце, де кожна дитина знаходиться у центрі уваги.

Що ми пропонуємо:

🏫 Сучасне освітнє середовище: На уроках і в позаурочний час ми створюємо атмосферу, сприятливу для розвитку кожного учня/учениці.

📖 Якісна освіта: Наші вчителі – це професіонали з великим досвідом, які знають, як зробити навчання цікавим та ефективним.

🎨 Розвинуті додаткові програми: У нашій школі пропонуються різноманітні гуртки, де кожен зможе розвинути свої таланти та захоплення.

🚌 Зручне розташування: Ми розташовані у спальному районі, де затишно, спокійно та безпечно.

👨‍👩‍👧 Підтримка батьківства: Ми цінуємо партнерство з батьками та завжди готові спілкуватися та співпрацювати.

Не пропустіть шанс долучитися до нашої шкільної родини!

Для отримання додаткової інформації та реєстрації звертайтеся за телефоном +380 95 680 5291.

Разом ми зробимо перший рік у школі незабутнім та захоплюючим для вашої дитини!

З повагою,

Адміністрація Чернівецького ліцею #17 “Успіх”.