Вітаємо Кондрук Ольгу з успішним проходженням сертифікації – 2022

Щиро вітаємо з успішним проходженням сертифікації-2022 відповідно до професійного стандарту «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти» Кондрук Ольгу Анатоліївну!

Пишаємось Вами, бо взяти участь у сертифікації означає бути сучасним, відповідальним учителем та розуміти виклики часу. Саме прагнення до самоосвіти є важливим чинником професійного зростання кожного вчителя.

К. Ушинський казав: “Мистецтво виховання має ту особливість, що майже всім воно здається справою знайомою й зрозумілою, а декому навіть справою легкою — і тим зрозумілішим і легшим здається воно, чим менше людина з ним обізнана, теоретично чи практично. Майже всі визнають, що виховання вимагає терпіння; дехто вважає, що для цього потрібні вроджена здібність і вміння, тобто навичка; але дуже мало хто прийшов до переконання, що, крім терпіння, вродженої здібності й навички, потрібні ще й спеціальні знання..”

Тож нехай Ваш успіх сприяє формуванню індивідуального стилю та розширеню творчих можливостей, допомагає в осмисленні досвіду на шляху педагогічного розвитку.