Посвята в ліцеїсти

Ліцей… Чарівні звуки цього грецького слова хвилюють душу. Воно в усі часи писалося з великої літери і вимовлялося з виразом гордості і шанобливості. …У нашому закладі багато традицій, а сьогодні започаткували ще одну, найважливішу, – посвяту в ліцеїсти.

28 вересня 2022 року стане незабутнім та емоційним моментом у нелегкому шкільному житті учнів 5-тих класів, який вони зберігатимуть у пам’яті як символ дружби та взаємодопомоги.

Щоб носити почесне звання ліцеїста, учні пройшли деякі випробування й довели, що вони гідні цього звання. Кульмінацією свята стало прийняття обіцянки ліцеїста п’ятикласниками: бути старанними у навчанні, сумлінно вивчати історію нашої країни, плекати рідне слово, знати Героїв України й ніколи не забувати того, що зробили вони для нації, народу, держави.

Актив учнівського самоврядування охоче долучився до організації та підготовки свята своїм молодшим друзям. Зі словами вітання до п’ятикласників звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи Мар’яна Вікторівна Безугла, яка переконана, що кожен докладе максимум зусиль, аби «Успіх» став не тільки назвою, а й життєвим кредо наших ліцеїстів.

Новий статус було закріплено врученням значків з емблемою навчального закладу. На святі панувала приємна атмосфера родинного тепла, добра та затишку.