Сила нескорених або уклін вам, Захисники України

З метою відзначення Дня захисників і захисниць України, Дня Українського Козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці,  учні та вчителі школи долучилися до обласної інформаційної кампаніїї «Сила нескорених або уклін вам, Захисники України!».

Напередодні багатої на події дати 14 жовтня, а саме з 11 по 13 жовтня в навчальному закладі було проведено уроки мужності,  враховуючи особливості освітнього процесу, школярі спілкувалися дистанційно з батьками-учасниками АТО/ООС, діти яких є учнями школи.

10 жовтня виповнилося б 39 років випускникові навчального закладу Файфурі Владиславу. Представники від класних колективів і педагоги школи побували на міському кладовищі й вшанували тих чернівчан, які загинули на сході України й поховані на Алеї слави, зокрема Владислава Файфуру та його побратима Альошина Андрія, син якого навчається в 7 класі школи. Класні колективи, педагоги навчального закладу стали активними учасниками фотофлешмобу «Дякую захисникам України!»,  зробивши групові та індивідуальні світлини  з рукою на серці та написом «Дякую захисникам та захисницям України!» та розмістивши їх в соціальних мережах з привітанням та хештегом #Дякую_Захисникам_України#вихованнябуковини.