#ЧернівецькийміськийпалацдітейтаюнацтваМПДЮ

#ПозашкілляЧернівці_Буковина

      Великдень – найбільше та найулюбленіше християнське свято, що встановлено на честь  Воскресіння Ісуса Христа. Великдень – світле і добре свято, яке дарує нам віру, надію та любов!

Під час карантину в гуртку «Образотворче мистецтво» (керівник Тимчук О.В.) Чернівецького міського палацу дітей та юнацтва на базі ЗОШ № 11 були проведені заняття на великодню тематику. Гуртківцями створено багато гарних робіт, які прийняли участь в кількох конкурсах: «Великодні дзвони», «Знай і люби свій край», «Великодні дзвони 2021», «Світ закладів позашкільної освіти» тощо.

Також для   вихованців   початкового  та основного рівнів навчання  гуртка «Образотворче мистецтво» було проведено конкурс  образотворчого  мистецтва «Великдень – свято світла, добра, любові!».

Мета конкурсу – залучення дітей до культурних традицій нашого народу, збереження сімейних традицій, виховання пошани та любові до духовних надбань свого народу, виявлення і підтримка талановитих та обдарованих дітей.

28.04.2021 р. підведені підсумки конкурсу. Сьогодні 29.04.2021 р. оголошуємо переможців та публікуємо найкращі конкурсні роботи.

Отже переможцями стали:

  1. Васеленюк Кирил
  2. Гакман Анастасія
  3. Грещук Софія
  4. Гунчак Іванна
  5. Гусан Єлизавета
  6. Побережна Софія
  7. Остафійчук Аліса
  8. Прохацька Анастасія
  9. Шейчук Нікіта

Прийміть, дітки, щирі вітання!

Переможці конкурсу  будуть нагороджені дипломами МПДЮ