День Європи

День Європи Вчителі та учні нашого ліцею долучились до відзначення Дня Європи, яке було спрямоване на поширення ідеї європейської ідентичності та утвердження європейських цінностей.Цьогоріч День Європи в Україні особливий – ми зустрічаємо його в умовах війни. Український народ героїчно відстоює демократію, свободу, історію, культуру, людські життя та мрії усієї прогресивної Європи.

Детальніше

Зустріч з благодійними організаціями

Зустріч з благодійними організаціями Сьогодні до нашого ліцею завітали представники благодійних організацій Asociatia Perspective Danes та Pidtrymka Dlia Kozhnoho з подарунками для внутрішньо переміщених дітей. Також представники поспілкувалися з сім’ями, які проживають в нашому ліцеї.

Детальніше

РУХ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ

РУХ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ 11 травня було проведено фізкультурно-патріотичне свято «РУХ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ» серед учнів 11 кл. м. ЧернівціВ цьому заході активну участь взяли учні нашого ліцею і були нагородженні цінними подарунками та медалями.

Детальніше

Набір учнів до 10-х класів

Набір учнів до 10-х класів Чернівецький ліцей №17 “Успіх”Чернівецької міської ради оголошує набір учнів/ученицьдо 10-х класів за профілями: 10-А клас – Українська філологія (українська мова, українська література); 10-Б клас – Інформаційний (інформатика, математика). ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВз 10.05 по 15.06з 9.00 до 17.00 ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ заява про зарахування : копія свідоцтва про народження (або документ, що посвідчує…

Детальніше